Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Yhteystiedot

Lähteenkatu 2-4
33500 Tampere

p. 045 358 2505

Käynti kadun puolelta

Aukioloajat 

ma ja ke 9.00 - 14.00
ti ja to 13.00 - 18.00
perjantaisin suljettu

Hallitus

Puheenjohtaja

Leena Mankkinen
leena.mankkinen@gmail.com
p. 040 5895 348

Hallitus 2019

Tea Boman (Kangasala)
tea.boman@elisanet.fi

Erja Kortesmaa (Kangsala)
varapuheenjohtaja
erjakortesmaa@gmail.com

Sirpa Kotisaari (Tampere) 
taloudenhoitaja
sirpa.kotisaari@markab.fi

Johanna Kurela (Tampere)
johanna.kurela@gmaI.com

Elina Pimiä (Tampere)
elina.pimia@gmail.com

Timo Koukkari (Ylöjärvi)
timo.koukkari@gmail.com

Miika Rautiainen (Akaa)
miika.rautiainen@nokkos.fi

Soili Vaatsio (Nokia)
soili.vaatsio@elisanet.fi


 

Asiantuntijajäsenet

Ilkka Hirvi
Ilmari Nurminen