Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Yhteystiedot

Lähteenkatu 2-4
33500 Tampere

p. 045 358 2505

Käynti kadun puolelta

Aukioloajat 2020

        ma - ke   9.00 - 14.00
        to          13.00 - 18.00
        perjantaisin suljettu           

    

Hallitus

Puheenjohtaja

Leena Mankkinen
leena.mankkinen@gmail.com
p. 040 5895 348

Hallitus 2020

Jaakko Hyytinen (Kangasala)
jaakko.hyytinen1@luukku.com

Erja Kortesmaa (Kangsala)
erjakortesmaa@gmail.com

Sirpa Kotisaari (Tampere)
sirpa.kotisaari@markab.fi

Timo Koukkari (Ylöjärvi)
timo.koukkari@gmail.com

Eeva-Liisa Pirilä
eeva-liisa.pirila@hotmail.com

Miika Rautiainen (Akaa)
miika.rautiainen@nokkos.fi

Matti Sauramo
mattisa45@gmail.com

Soili Vaatsio (Nokia)
soili.vaatsio@elisanet.fi